Belgiški vafliai/Belgian waffles

Another yummy recipe from lithuanianintheusa.com …

Lithuanian in the USA

Visuomet norėjau įsigyti belgiškų vaflių keptuvę ir pati išsikepti tų minkštų, kvapnių vafliokų, kuriuos taip gardu valgyti su įvairiais sirupais, šokoladu ir vaisiais. Tad vieną dieną nuėjau į parduotuvę ir įsigijau pačią elementariausią belgiškų vaflių keptuvėlę. Po to, žinoma, sekė daug kam pažįstama istorija – ta nabagė keptuvė prabuvo spintelėje gal apie gerą mėnesį, kol aš pagaliau prisiruošiau kepti savo išsvajotuosius belgiškus vaflius… Kad ir kaip ten bebūtų, vafliai iškepti, ir sunyko nuo stalo per pora prisėdimų. 

Aš labiausiai vaflius mėgstu ir kepti, ir valgyti vėlyvais sekmadienio rytais… Tuomet neskubėdama užsimaišau tešlą, su pasimėgavimu laukiu, kol kiekvienas vaflis bus pasiruošęs šokti į lėkštę, ir galiausiai lauktoji dalis – susirenku iš visų spintelių pabarstukus, sirupus ir saldžius padažus, pasipjaustau vaisių ir sau karališkai pusryčiauju… Taip galima tik sekmadieniais!!!

Šie vafliai gaunasi labai minkšti, purūs ir kvapnūs. Tikrai prakvips visi namai, kuomet kepsite. Jei ir Jūs svarstote ar įsigyti tokių vaflių keptuvę…

View original post 659 more words

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s